www.apura-regaly.cz :: Posuvné regály 23.10.2019 - 00:28

Posuvné regály

Posuvné regály jsou investicí, která se vyplatí na místech, kde je limitujícím prvkem prostor. Díky nim dokážete uložit stejné množství skladovaného materiálu s 50% úsporou míst a nebo o 100% více uloženého materiálu na stejné ploše skladu. K dispozici jsou posuvné policové a konzolové regály.

 

Posuvné policové regály

Policové posuvné regály jsou vhodné pro uskladnění šanonů, archiválií ale i pneumatik a náhradních dílů, kdy maximálně využijete Váš skladovací (archivní) prostor. Pohon je standardně manuální od ovládacího kola přes řetězový převod na hnanou hřídel. Koleje se instalují na hrubou podlahu s následným dobetonováním a nebo na čistou podlahu, kdy se prostor mezi kolejemi vyplňuje pochozí dřevotřískou s nášlapovými plechy. Vynikající poměr cena/výkon!

 

Posuvné konzolové regály

Konzolové posuvné  regály (pojízdné) jsou vhodné tam, kde na stávajícím prostoru skladu potřebujete zvýšit kapacitu skladování dlouhého materiálu. Pohon je prováděn buď jako manuální či pomocí elektromotorů s převodovkami, kdy ovládání může být plně automatizováno a prováděno obsluhou z vysokozdvižného vozíku. V závislosti na váze skladovaného materiálu může být v některých případech (např. skladování plastů) dodáván posuvný regál i s finančně výhodným manuálním pohonem. Vysoká bezpečnost celého systému.

 
 

 

Mám zájem o více informací

Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Zpráva:
  Odeslat
+420 777 773 887
Copyright © 2019 Apura s.r.o. | All Rights Reserved

Chladící vitríny

vytvořilo
TOPlist

Přihlásit se


pamatovat si přihlášení

Zapoměli jste heslo? Klikněte zde
Jste tady noví? Nová registrace Klikněte zde