www.apura-regaly.cz :: Patrové regály 23.10.2019 - 00:26

Patrové regály

Nabízíme 1 patrové, 2 patrové a 3 patrové regálové konstrukce, které splňují vysoké nároky logistiky. Patrové regály zastavují velké prostory, využívají kubaturu místností a díky rozsáhlému systémovému příslušenství splňují ty nejvyšší nároky. Díky kvalitnímu plánování se zkracují komunikační cesty a je postaráno o logicky optimalizovaný provoz skladu.

 

  

1 patrové regály

S kompletním zakrytím pro blokové skladování v patře, nabízí policové regály perfektní zásobovací systém. Ideální řešení pro sklady náhradních dílů v průmyslu nebo obchodu, stejně jako pro prodejní sklady. Díky systémovým doplňkům dostáváte ucelený skladovací systém.

 

2 patrové regály  

S dvoupatrovým zařízením z policového regálu hladce docílíte zdvojnásobení skladovací plochy směrem nahoru. Celkové řešení spolu s prodejním (výdejním) pultem je vhodné pro sklady malých dílů všeho druhu. Široký výběr systémových doplňků umožňuje universální využití.

 

3 patrové regály

Systém má optimální řešení rovněž pro třípatrové regálové konstrukce. Profesionální sklad náhradních dílů je navržen pro 30.000 položek, kde se do horního patra dostane zboží výtahem. Kromě výtahu se o optimální pohyb zboží a osob ve skladu starají integrovaná schodiště a dopravníky.

 
 

 

Mám zájem o více informací

Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Zpráva:
  Odeslat
+420 777 773 887
Copyright © 2019 Apura s.r.o. | All Rights Reserved

Chladící vitríny

vytvořilo
TOPlist

Přihlásit se


pamatovat si přihlášení

Zapoměli jste heslo? Klikněte zde
Jste tady noví? Nová registrace Klikněte zde